CODZIENNIE DO WYGRANIA SPRZĘT AUDIO!


Czwórka PREZENTuje, czyli już po raz piąty zaprasza swoich słuchaczy do sięgnięcia po wartościowe nagrody.


W ciągu niecałych trzech tygodni poczynając od najbliższej soboty (5.12.) antena przeprowadzi aż siedem zabaw sms-owych, trzy quizy, które będą uruchamiane stopniowo na stronie czworka.online oraz trzy konkursy na facebooku. W puli znajduje się łącznie 51 nagród: słuchawki, głośniki bluetooth, radioodbiorniki oraz adaptery DAB+ przydatne w samochodach.


Konkursy sms-owe będą uruchamiane podczas audycji „Stacja Nauka”, „Czat Czwórki”, „Hejterska 4” oraz „TOP – Trochę Optymizmu Popołudniem”.
Słuchacze z podanego przez prowadzącego zestawu czterech przedmiotów będą mieli za zadanie wymyślić ciekawy prezent, jaki można z nich stworzyć, a następnie podzielić się swoim pomysłem w wiadomości tekstowej.
Fantazji będą wymagały również niebanalne pytania zadawane na facebooku Czwórki, a konkurs w formie quizu na stronie Czwórki szczególnie przypadnie do gustu sprawnym internautom: odpowiedzi na pięć przygotowanych pytań ukryte będą w różnych zakładkach na stronie Czwórki.

Zabawa potrwa aż do Wigilii Bożego Narodzenia.


W puli znajduje się łącznie 51 nagród: słuchawki, głośniki bluetooth, radioodbiorniki oraz adaptery DAB+ przydatne w samochodach.


*źródło foto: https://www.polskieradio.pl/10/218/Artykul/2628366,Czworka-PREZENTuje-swiateczny-konkurs-Czworki

Skomentuj: